Sklep jeździecki

Sklep jeździecki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy czołowym sklepem w regionie zajmujący się jazdą konną z pasją i zaangażowaniem.

Sklep jeździecki Kielce proponuje Państwu najwyższej jakości produkty, dzięki którym jazda konna będzie nie tylko o wiele przyjemniejsza, ale również bezpieczna.

Wszystkich miłośników koni i jazdy konnej zapraszamy do naszego sklepu. Wszyscy, zarówno amatorzy jak i jeżdżący konno profesjonalne, potrzebują dobrego sprzętu dla siebie i dla konia. Nasz sklep prowadzą  ludzie z pasją i zamiłowaniem do koni,  którzy posiadają kwalifikacje dla zapewnienia bezpieczeństwa jeźdźcom i koniom.

O nas

W naszej ofercie znajdują się profesjonalny sprzęt do jazdy konnej do zdobycia już w Kielcach, akcesoria jeździeckie, a także outlet jeździecki.  Posiadamy różnego rodzaju derki dla konia między innymi derki zimowe, derka przeciwowadowa, derka polarowa.

Możemy Państwu dodatkowo zaoferować:

  • Kamizelki jeździeckie,
  • Sztyblety HKM,
  • Bryczesy Spooks,
  • Biotyna Over Horse.

Wszystko, co mogą Państwo u nas znaleźć, jest najwyższej jakości, spełniając jednocześnie odpowiednie normy i atesty.

Dlaczego warto nas wybrać?

Sklep jeździecki Kielce to profesjonalna obsługa, możliwość zakupów online.

Wyróżnia nas bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd, przyjazna atmosfera, duży wybór asortymentu i doświadczeni sprzedawcy to wszystko powoduje, że nasz sklep stanie się  ulubionym miejscem zakupów dla Państwa. Dzięki sprzedawanym przez nas produktom każdy może rozpocząć przygodę z jeździectwem, nie obawiając się bankructwa, a używając bardzo dobrego sprzętu w cenie na każdą kieszeń!

Dowiedz się więcej

© Copyright 2025