Sklep jeździecki

Sklep jeździecki

Produkty dla konia

W naszym sklep jeździecki Kielce każdy Klient znajdzie bogaty asortyment akcesoriów jeździeckich. Posiadamy szeroki asortyment zarówno sprzętu dla konia, jak i dla jeźdźca. Wszystko wykonane jest z najlepszych materiałów, tak aby zapewnić Państwu jak najwyższy poziom komfortu w czasie jazdy.

Jaki sprzęt dla konia znajdziesz w sklepie jeździeckim Kielce? Sprawdź!

Sprzęt dla koni

Co oferujemy dla koni?

W naszym sklepie odnajdą Państwo wiele produktów, które świetnie sprawdzą się u każdego wierzchowca. Aby zapewnić koniom bezpieczeństwo, przede wszystkim warto wybrać derki i czapraki dla koni.

Derki to okrycie dla koni, które zakrywa jego cały tułów. Mocowane są paskami pod brzuchem i   w miejscu zgięcia nóg konia. W zależności od potrzeb możesz wybrać derki dla konia o właściwej  funkcji.

W naszej ofercie  znajdują się derki zimowe dla konia, derka przeciwowadowa dla konia, derka polarowa dla konia oraz derki przeciwdeszczowe dla konia.

Derki dla konia występują w bogatej kolorystyce i różnorodności wzorów. Ale nasz sklep jeździecki Kielce to nie tylko derki dla konia. U nas kupicie również  czapraki dla konia, nauszniki końskie, oraz kantar podszywany.

Czapraki dla konia i nauszniki końskie występują w różnorodnych modelach, wzorach i kolorach. Można dać upust swojej wyobraźni i ubierać siebie i konia w zależności od nastroju, pory dnia i fantazji.

Czapraki dla konia

Wysoka jakość użytych materiałów i staranne wykonanie sprawiają, że  nasze czapraki dla konia są nie tylko ładne i nowoczesne,  ale również świetnie wchłaniają duże ilości potu, dopasowują się do grzbietu konia. Są niezwykle trwałe.

Dowiedz się więcej

© Copyright 2025