Sklep jeździecki

Sklep jeździecki

Sprzęt dla jeźdźca

Jazda konna jest niestety zaliczana do tych niebezpiecznych. Płochliwość i nieprzewidywalność koni mogą przynieść niepożądane skutki, dlatego warto zadbać o nasze bezpieczeństwo. 

W kategorii dla jeźdźca oferujemy funkcjonalne, oraz różnorodne akcesoria jeździeckie Kielce.  Poczynając od kurtek, bryczesów,  sztybletów, batów  po kamizelki jeździeckie, rękawiczki jeździeckie i kaski jeździeckie, a także wielu innych produktów.

Odpowiedni asortyment i przygotowanie do jazdy konnej zdecydowanie ją ułatwi!

Sprzęt dla jeźdźca

Pragniemy zadbać o wysoką jakość naszych towarów,  dlatego sklep jeździecki Kielce zaopatrzony jest w produkty renomowanych producentów,  a nasze akcesoria jeździeckie Kielce spełniają oczekiwania zarówno zawodowców jak i pasjonatów. Prawidłowo  dobrany i nałożony kask jeździecki właściwie ochroni czaszkę jeźdźca przed uszkodzeniem mózgu, oraz innymi poważnymi następstwami upadku.

Kask jeździecki

Należy przy tym zauważyć, że kask jeździecki osłania poza głową również po części odcinek szyjny u jeźdźca. Konstrukcja kasku jeździeckiego jest bardzo trwała, tak by wytrzymał każdy upadek.

Kamizelki jeździeckie proponowane przez nasz sklep spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Modele, które znajdziesz w naszym sklep jeździecki Kielce, wykonane są z elastycznej pianki, która amortyzuje uderzenia, a przy tym jest miła w dotyku.

Znajdujące się w ofercie rękawiczki jeździeckie są wykonane z antypoślizgowych materiałów  specjalnie wzmocnione w miejscu trzymania wodzy.

Postaw na profesjonalny sprzęt i bezpieczną jazdę!

Dowiedz się więcej

© Copyright 2025