Sklep jeździecki

Sklep jeździecki

Bezpieczeństwo w czasie jazdy jest najważniejsze!

Decydując się na jazdę konną, należy przede wszystkim odpowiednio się do niej przygotować. Dobry sprzęt to podstawa u każdego jeźdźca, szczególnie kiedy zależy nam na naszym zdrowiu i bezpieczeństwie w czasie jazdy.

Ochrona podczas jazdy konnej to podstawa. Każdy z nas kto ma w domu jakiekolwiek zwierzę lub miał z nimi styczność  doskonale wie, że ich zachowania nie da się tak naprawdę do końca przewidzieć. Tak samo jest z końmi, wystarczy jeden niefortunny upadek i nieszczęście gotowe.

Jak zadbać o bezpieczeństwo jeźdźca?

W naszym sklepie jeździecki Kielce znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów jeździeckiech umożliwiających bezpieczną jazdę. Samą jazdę  na koniu w kasku trzeba uważać za coś oczywistego i nieodzownego przy wsiadaniu na konia. Kaski jeździeckie oferowane przez nasz sklep są w pełni bezpieczne, spełniają obowiązujące normy i atesty.

Bezpieczeństwo jazdy

Warto również wybrać odpowiednią kamizelkę jeździecką, aby uchronić się przed konsekwencjami związanymi z możliwymi upadkami.

Przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, także każdy Klient z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni. Kaski jeździeckie chronią naszą głowę podczas upadku i minimalizują ryzyko wstrząsu mózgu, krwiaków czy rozcięć itp.  Warto również zabezpieczyć się przed nieszczęśliwymi wypadkami i zaopatrzyć w kamizelki jeździeckie spełniające funkcje ochronne. Rękawiczki jeździeckie chronią ręce przed otarciami od wodzy. Zapewniają komfortową jazdę w każdych warunkach atmosferycznych.

Dowiedz się więcej

© Copyright 2025